Brother Scaner documente Brother ADS-4900W, USB, Wi-fi, Duplex, 60ppm, A4
Brother
Tip scaner: Scaner sheetfed cu alimentare de coli
Scanare Duplex: DA
Afișaj: Ecran color tactil
Rezoluție scanare din ADF: 600 DPI x 600 DPI
Conectivitate: USB, Wi-fi
Viteză de scanare: 60ppm
2 In stoc
Data de livrare: maine, 14.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: ADS4900WTF1 Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Prezentare generală
ADS-4900W Alimentator automat de documente ADF
Rapid și de încredere
Cu o alimentare multiplă ultrasonică încorporată pentru a elimina fluxurile eronate, ADS- 4900W are cea mai mare capacitate de alimentare cu coli ADF (100 de coli) și este cea mai rapidă din gamă, scanând până la 60 de pagini pe minut sau una la fiecare secundă. Comutatorul de separare permite documentelor foarte groase și subțiri, cardurilor de plastic și hârtiei șifonate să fie alimentate în scaner fără probleme.
Ecran tactil ADS-4700W, taste
Simplu și intuitiv
Porturi de conectare la scanerul ADS-4900W
Conectivitate avansată
Cu conectivitate wireless de 5GHz, rețea, USB3.0 și gazdă USB, puteți scana în siguranță documente și partaja cu colegii.
Pictograme de fișiere gri, pictogramă de rotație albastră, pictogramă de decupare albastră
Captare și procesare avansată a imaginilor
Pictogramă de scaner gri cu hârtie color, ScanEssentials
Brother ScanEssentials
Sigla Kofax, sigla PaperPort, sigla PowerPDF
Software recunoscut în domeniu
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Functii Principale: Scanare
Tip scanner: Scanner documente
Scanare fata/verso (duplex): Automatic
Tip utilizare Spaţiu de lucru
Panou de control 4 taste
Afişaj Ecran color tactil
Dimensiune afişaj 10,9 cm
Conectivitate
Interfaţă USB SuperSpeed 3.0, USB 2.0 gazdă (în spate)
Wi-Fi Direct 802.11 g/n
Interfaţă de reţea cablată 10Base-T/100Base-TX
Interfaţă de reţea wireless 5 GHz: IEEE 802.11a/n, 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
Dimensiuni şi greutăţi
Cu carton 393 mm x 288 mm x 334 mm
Cu carton 4,20 kg
Fără carton 300 mm x 247 mmx 236 mm
Greutate 3,37 kg
Consumul de energie
Power Consumption - ready mode 7,7 W
Power Consumption - sleep mode 1,7 W
De funcţionare 34 waţi
Oprit 0.1 waţi
Putere de sunet 62 dB
Mediu
Umiditate de funcţionare 20 - 80%
Temperatură de funcţionare 5 - 35°C
În cutie
Specificaţii media
Greutăţi 25 - 413 gsm
Reţea
Suport configurare wireless Da
Sistem de operare şi software
Scanare
Scanare faţă-verso Da
A4 scan speed 60 pagini pe minut
ADF 100
Tonuri de gri 256 niveluri
Rezoluţie interpolată de scanare 1200 x 1200 dpi
Compatibilitate ISIS Da
Detectare alimentare multiplă Da
Senzor de hârtie Da
Compatibilitate SANE Da
Caracteristici de scanare 56 de comenzi rapide personalizate, inclusiv interfață de utilizare dedicată, USB clasa HID, comutator de separare, previzualizare scanare, alarmă de curățare CIS, scanare pornire automată, scanare continuă, reluare scanare, separare documente, scanare pe hârtie lungă (5000 mm), blocare Kensington