Laptop ASUS Vivobook S14 OLED 14S5406SA-QD104X, Intel Core Ultra 5 226V, 14inch, RAM 16GB, SSD 1TB, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, Mist Blue
ASUS
Laptop ASUS Vivobook S14 OLED 14S5406SA-QD104X, Intel Core Ultra 5 226V, 14 inch, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Arc Graphics 130V, Windows 11 Pro, Albastru. Ultrabook performant și elegant cu ecran OLED.
La comanda
Data de livrare: Marti, 19.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: S5406SA-QD104X Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Laptop ASUS Vivobook S14 OLED: Eleganță, Performanță și Portabilitate
Ecran OLED Imersiv
Bucură-te de o experiență vizuală captivantă pe ecranul OLED de 14 inch. Tehnologia OLED oferă culori vii, contrast intens și detalii precise, aducând la viață fiecare imagine.
Putere de Procesare Avansată
Echipat cu procesorul Intel Core Ultra 5 226V, acest laptop asigură o performanță rapidă și eficientă pentru multitasking, editare foto-video și navigare pe internet. Cu 16GB de memorie RAM și un SSD de 1TB, vei beneficia de o experiență de utilizare fluidă și rapidă.
Design Elegant în Albastru
Conectivitate Versatilă
Autonomie de Lungă Durată
Windows 11 Pro: Productivitate la Nivel Profesional
Concluzie
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Garanție: 36 luni
Garanție Acumulator: 12 luni
Laptop ASUS Vivobook S14 OLED 14S5406SA-QD104X
Specificații generale
Tip Business
Procesor
Producator procesor Intel
Familie procesor Intel Core Ultra 5 din a doua serie
Model Procesor 226V
Nucleu Lunar Lake
Frecventa procesor 2.10 GHz
Frecventa turbo max 4.50 GHz
Cache 8 MB Smart Cache
Numar nuclee 8
Numar thread-uri 8
Procesor Grafic integrat Intel Arc Graphics 130V
Cip AI integrat Intel AI Boost
Tehnologie de fabricatie 3 nm
Putere maxima disipata 37 W
Display & Video
Tehnologie OLED Glossy
Touchscreen Nu
Format WUXGA
Diagonala Display 14 inch
Rezolutie Display 1920 x 1200 pixeli
Tip placa video Integrata
Placa video Intel Arc Graphics 130V
Serie video Arc Graphics 130V
Suport DirectX 12 Da
Rata Refresh 60 Hz
Luminozitate 400 niti
Memorie
Tip memorie RAM LPDDR5x
Capacitate Memorie RAM 16 GB
Memorie Integrata 16 GB
Memorie maxima 16 GB
Nr. sloturi 0
Stocare
Solid State Drive Da
Capacitate SSD 1 TB
Tip SSD M.2 PCIe
Slot M.2 Da
Comunicatii
Bluetooth 5.4
Wireless 802.11be (2x2)
Porturi
Iesire audio 1 x Combo
USB 3.0 2
USB-C 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort)
HDMI 1
DisplayPort 2 (via USB 4 Tip-C)
Thunderbolt 4 2 (via USB 4 Tip-C)
Multimedia
Unitate Optica Nu are unitate optica integrata
Camera WEB FHD, Functii camera Web 1080p + IR
Microfon integrat Dual Array
Card Reader Da, Micro SD
Audio
Audio HD Audio, Sistem Stereo Boxe 2-way
Software
Software
Sistem de operare Windows 11 Pro
Versiune OS 64 bit
Sistem Preinstalat Da
Baterie
Tehnologie baterie Li-Ion
Numar celule 4
Putere 75 Whr
Alimentator 65 W
Altele
Culoare Albastru
Greutate 1.30 kg
Dimensiuni 310.5 x 221.9 x 13.9 - 15.9 mm