Laptop ASUS TUF Gaming F14 (2024) FX607VU-RL048, Intel Core 5 210H, 16 inch, RAM 16 GB, SSD 512 GB, nVidia GeForce RTX 4050 6 GB, No OS, Mecha Gray
ASUS
Laptop ASUS TUF Gaming F14 (2024) FX607VU-RL048, Intel Core 5 210H, 16 inch, 16GB RAM, 512GB SSD, nVidia GeForce RTX 4050 6GB, No OS, Gri. Un laptop de gaming performant și durabil.
Stoc epuizat
Data de livrare: Luni, 18.05.2026
Cod Produs: FX607VU-RL048 Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
ASUS TUF Gaming F14: Performanță și Durabilitate pentru Gaming
Ecran Imersiv cu Rată de Refresh Ridicată
Bucură-te de imagini fluide și clare pe ecranul de 16 inch cu rezoluție WUXGA și rată de refresh de 144Hz. Tehnologia anti-glare asigură un confort vizual sporit, chiar și în sesiuni lungi de gaming.
Putere de Procesare Avansată
Design Durabil și Modern
Sistem de Răcire Eficient
Conectivitate Extinsă
Concluzie
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Garanție: 24 luni
Garanție Acumulator: 12 luni
Laptop ASUS TUF Gaming F14 (2024) FX607VU-RL048
General
Categorie Gaming
Procesor
Producător Intel
Familie Intel Core 5 din a doua generație
Model 210H
Nucleu Raptor Lake
Frecvență 2.20 GHz
Frecvență turbo max 4.80 GHz
Cache 12 MB Intel Smart Cache
Număr nuclee 8
Număr thread-uri 12
Procesor Grafic integrat Intel Graphics
Tehnologie de fabricație 10 nm Enhanced SuperFin
Putere maxima disipata 115 W
Display & Video
Tehnologie LED backlight Anti-Glare IPS
Touchscreen Nu
Format WUXGA
Diagonală 16 inch
Rezoluție 1920 x 1200 pixeli
Placă video Dedicată, nVidia GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6
Suport DirectX 12 Da
Rată Refresh 144 Hz
Luminozitate 300 niti
Alte specificații NTSC Gamut: 45%, MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus
Memorie
RAM 16 GB DDR5 5200 MHz
Memorie maximă 64 GB
Nr. sloturi 2
Nr. sloturi ocupate 1
Stocare
SSD 512 GB M.2 PCIe
Slot M.2 Da
Comunicatii
Rețea 1 Gbps
Bluetooth 5.3
Wireless 802.11ax (2x2)
Porturi
Ieșire audio 1 x Combo
USB 3.0 2
HDMI 1
DisplayPort 2 (via USB Tip-C)
RJ-45 1
Thunderbolt 4 1 (via USB 4 Tip-C)
Multimedia
Unitate Optică Nu are unitate optică integrată
Cameră WEB HD (720p)
Microfon integrat Dual Array
Audio
HD Audio Da
Sistem Stereo Boxe
2-way Da
Software
Sistem de operare Fără sistem de operare
Baterie
Tehnologie Li-Ion
Număr celule 4
Putere 56 Whr
Alimentator 240 W
Altele
Culoare Gri
Greutate 2.20 kg
Dimensiuni 354 x 251 x 22.1 - 26.7 mm