CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
CANYON
9 In stoc
Data de livrare: maine, 14.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: CNS-CUW100ACC Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Informații suplimentare
Numele de marketing a modelului:
CU100ACC
Nume comercial:
Design si Caractersitici
Tipul dispozitivului de alimentare:
Adaptor de alimentare
Localizarea dispozitivului de alimentare:
Extern
Tensiunea de intrare:
AC 100-240 V
Frecvență de intrare:
50/60 Hz
Curent de intrare nominal:
2 A
Tensiunea de ieșire:
DC 5/9/12/15/20 V
Curent nominal:
5 A
Puterea maximă de ieșire:
100 W
Cantitatea de conectori a puterii de ieșire:
Tipul de conectori a puterii de ieșire:
USB/USB-C
Caracteristicile adaptorului de alimentare și ale sursei de alimentare:
Tehnologie GaN
Output Connectors
Ieșire de alimentare:
3 (USB Type C), 1 (USB Type-A)
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Numele de marketing a modelului: CU100ACC
Nume comercial: CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
Tipul dispozitivului de alimentare: Adaptor de alimentare
Localizarea dispozitivului de alimentare: Extern
Tensiunea de intrare: AC 100-240 V
Frecvență de intrare: 50/60 Hz
Curent de intrare nominal: 2 A
Cantitate de conectori de putere la intrare: 1
Tipul de conectori de putere la intrare: EU
Tensiunea de ieșire: DC 5/9/12/15/20 V
Curent nominal: 5 A
Puterea maximă de ieșire: 100 W
Cantitatea de conectori a puterii de ieșire: 4
Tipul de conectori a puterii de ieșire: USB/USB-C
Protecția circuitului: Supratensiune
Supracurent
Protecție împotriva scurtcircuitelor
Protecție la supraîncălzire
Caracteristicile adaptorului de alimentare și ale sursei de alimentare: Livrare de energie
Tehnologie GaN
Quick Charge
Programmable Power Supply (PPS)
USB Type A: 30W (Quick Charge)
USB Type C1, USB Type C2: 100W (PD/PPS)
USB Type C3: 30W (USB Livrare de energie)
Ieșire de alimentare: 3 (USB Type C), 1 (USB Type-A)
Culoare externă: White
Adâncime (mm): 32 mm
Înălțime (mm): 76 mm
Lățime (mm): 62 mm
Garanția produselelor returnabile: Da
Termen de garanție (o lună): 24 luna(i)
Criteriile de validare a garanției: Numărul seriei
Lungimea ambalajului (mm): 98 mm
Lățimea ambalajului (mm): 36 mm
Înălțimea ambalajului (mm): 172 mm
Greutatea brută a ambalajului (kg): 0.37 kg
Greutatea netă a ambalajului (kg): 0.325 kg
Bucăți în ambalaj: 1
Lungimea cutiei (mm): 380 mm
Lățimea cutiei (mm): 196 mm
Înălțimea cutiei (mm): 322 mm