Brother Multifunctionala Brother DCP-L3560CDW, LED, Color, Format A4, Duplex, Retea, Wi-Fi
Brother
2 Review-uri
Moduri de imprimare față-verso (Duplex): Automat
Tehnologia tipăririi: Cu led
Funcții principale: Imprimare, Copiere, Scanare
Imprimare: Color
Conectivitate: USB, Ethernet, Wi-Fi
Rezoluția maximă: Până la 600 x 2.400 dpi
Viteza de tipărire(negru,calitate normală,A4/US Letter): 26 ppm
Timp de imprimare a primei pagini: Mai puţin de 13.5 secunde
Volum lunar de imprimare recomandat: 3.000 pagini
Scanare Duplex: Nu
ADF: Da
Viteză Scanare: 27 ipm
Capacitate ADF: 50 coli
Consumabilele starter incluse
Garanţie 3 ani (prin înregistrarea pe www.brother.ro)
26 In stoc
Data de livrare: poimaine, 15.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: DCPL3560CDWYJ1 Ai nevoie de ajutor? 0245210105
Adauga la Favorite Achiziție prin SEAP/SICAP
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Video (1)
  • Specificații
  • Review-uri (2)
Prezentare generală
Femeie care lucrează la computer cu imprimanta Brother în fundal
Liniște fără compromisuri
Bărbat și femeie așezați lângă Brother DCP-L3560CDW, cu o pagină imprimată color
Economisiți timp prețios
Ecran LCD Brother DCP-L3560CDW care arată prima imagine
Fără efort
Brother Mobile Connect - Imprimați de oriunde
Imprimați de oriunde
Un bărbat la birou, lucrând pe laptop
Sigură prin design
Broșura completă a dispozitivului poate fi consultată aici.
*pachetul NU include cablu USB
Pentru a beneficia de garanție extinsă la acest produs, vă rugăm să apăsați aici.
*garanția extinsă se aplică atât persoanelor fizice, cât și persoanelor juridice
Vezi mai mult
Informatii suplimentare si pe website-ul producatorului:
Informatii conformitate produs
Format Printare: A4, A5, A6, B5, C5, B6
Conectivitate: USB + Wi-Fi
Printare Duplex (fata/verso): Automat
Functii Principale: Copiere, Printare, Scanare
Mod Printare: Color
ADF: Nu
Tip imprimanta: Birou
Informații generale
Tip imprimantă: Color
Funcţii: Imprimare, Copiere, Scanare
Afişaj: Ecran color tactil
Dimensiune afişaj: 8.8cm
Dimensiune max. hârtie: A4
Memorie: 512 MB memorie internă
Tehnologie: LED
Conectivitate
Conectivitate: Reţea cablată, Wireless, USB
Interfaţă locală: USB 2.0 de mare viteză
Interfaţă de reţea cablată: Gigabit Ethernet
Interfaţă de reţea wireless: Suport 2.4GHz și 5GHz
Copierea
Viteză de copiere A4 color: 26 copii pe minut
Viteză de copiere A4 mono: 26 copii pe minut
Rezoluţie (culoare): Până la 600 x 600 dpi
Dimensiuni şi greutăţi
Cu carton: 497 (W) x 536 (D) x 533 (H) mm - 22.40 kg
Fără carton: 410 (W) x 444 (D) x 401 (H) mm - 18.50 kg
Mediu
Consum de energie: Copiere: 560 W Copiere în modul silențios: 310 W Tipărire: 560 W Tipărire în modul silențios: 310 W Pregătit: 70 W Sleep: 10 W Deep Sleep: 0,6 W Oprire: 0,04 W (*13) (*23)
Caracteristici de mediu
Certificare ecologică Blue Angel
Da
Certificare ecologică Nordic Swan
Da
Consum tipic de energie: 0,41 kWh/săptămână
În cutie
Specificaţii media
Tipuri şi dimensiuni: Tavă standard A4, Letter, Legal, Mexico Legal, India Legal, Executive, A5, A5 Margine lungă, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), B6 (JIS), A4 scurt (270 mm), Folio, 16K (195x270mm) ) Lățimea fantei de alimentare manuală 76,2 până la 216 mm Lungime 116 până la 355,6 mm Plic; COM-10, DL, C5, Monarch ADF Lățime 105 până la 215,9 mm Lungime 147,3 până la 355,6 mm Sticla scanerului Până la A4/Letter Auto 2 fețe A4
Reţea
Wi-Fi Direct™: Da
Reţea cablată: Gigabit Ethernet (10BaseT/100Base-TX/1000Base-T)
Aplicaţii wireless: Da
Reţea wireless: 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)