Laptop ASUS ZenBook A14 OLED UX3407RA-QD043X, Snapdragon X Elite X1E-78-100, 14 inch, RAM 16 GB, SSD 1 TB, Qualcomm Adreno, Windows 11 Pro, Zabriskie Beige
ASUS
Laptop ASUS ZenBook A14 OLED UX3407RA-QD027X, 14 inch, Snapdragon X Elite X1E-78-100, 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Pro. Ultrabook performant și portabil, ideal pentru productivitate și divertisment.
1 In stoc
Data de livrare: maine, 14.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: UX3407RA-QD043X Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Laptop ASUS ZenBook A14 OLED UX3407RA-QD027X: Performanță și Portabilitate Într-un Design Elegant
Ecran OLED Spectaculos
Bucură-te de imagini vii și detalii incredibile pe ecranul OLED de 14 inch. Tehnologia OLED oferă culori precise, contrast profund și unghiuri de vizualizare largi, transformând fiecare experiență vizuală într-un spectacol.
Putere de Procesare Remarcabilă
Design Elegant și Portabil
Conectivitate Extinsă
Autonomie Impresionantă
Windows 11 Pro: Productivitate la Nivel Profesional
Concluzie
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Garanție: 24 luni
<
Laptop ASUS ZenBook A14 OLED UX3407RA-QD043X
Specificații generale
Tip Business
Producator procesor Qualcomm
Familie procesor Snapdragon X Elite
Model Procesor X1E-78-100
Nucleu Oryon
Frecventa procesor 3.40 GHz
Cache L2 : 12 MB, L3 : 6 MB
Numar nuclee 12
Numar thread-uri 12
Procesor Grafic integrat Qualcomm Adreno
Cip AI integrat Qualcomm Hexagon
Tehnologie de fabricatie 4 nm
Display & Video
Tehnologie OLED backlight Anti-Glare
Touchscreen Nu
Format WUXGA
Diagonala Display 14 inch
Rezolutie Display 1920 x 1200 pixeli
Tip placa video Integrata
Placa video Qualcomm Adreno
Serie video Adreno
Suport DirectX 12 Da
Rata Refresh 60 Hz
Luminozitate 400 niti
Memorie
Tip memorie RAM DDR5
Capacitate Memorie RAM 16 GB
Memorie Integrata 16 GB
Memorie maxima 16 GB
Nr. sloturi 0
Stocare
Solid State Drive Da
Capacitate SSD 1 TB
Tip SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4
Slot M.2 Da
Comunicatii
Bluetooth 5.4
Wireless 802.11be (2x2)
Porturi
Iesire audio 1x Combo
USB 3.1 1
USB-C 2x USB 4 Tip-C (Power Delivery / DisplayPort)
HDMI 1
DisplayPort 2 (via USB Tip-C)
Multimedia
Unitate Optica Nu are unitate optica integrata
Camera WEB Full HD
Functii camera Web 1080p @30ps
Senzor IR pentru functia Windows Hello Da
Microfon integrat Dual-array
Audio HD Audio, Sistem Stereo Boxe 2-way, Smart Amp Technology
Software
Sistem de operare Windows 11 Pro
Versiune OS 64 bit
Sistem Preinstalat Da
Baterie
Tehnologie baterie Li-ion
Numar celule 3
Putere 70 Whr
Altele
Culoare Bej
Greutate 0.98 kg
Dimensiuni 310.7 x 213.9 x 13.4 - 15.9 mm
Parola Bios Da
Parola HDD Da
Suport TPM Da
Cititor amprenta Nu
Tastatura Chiclet, Cursa tastelor 1.3 mm, Layout Tastatura English, Tastatura numerica Nu, Tastatura iluminata Da