CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon Dark blue
CANYON
20 In stoc
Data de livrare: maine, 14.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: CNS-CC60SC10DB Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Informații suplimentare
Numele de marketing a modelului:
CC60SC10
Nume comercial:
Cable - Design&Features
Funcționalitatea cablurilor:
Cablu USB-C
Insulation Material:
Silicon
Standardele de compatibilitate a cablurilor:
USB 2.0
Caracteristicile cablului:
Certificat Apple MFI
Power & Data Output:
20V/3A, 60W
Cable - Connectors
Left Connector:
USB Type C (Masculin)
Right Connector:
USB Type C (Masculin)
Diverse
Culoare externă:
Dark Blue
Lungimea cablului:
1 m
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Numele de marketing a modelului: OnWire 60SC
Nume comercial: CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon Dark blue
Funcționalitatea cablurilor: USB-C to USB-C Cable
Insulation Material: Silicone
Standardele de compatibilitate a cablurilor: 480 Mbps
Caracteristicile cablului: Certificat Apple MFI
Împletită
Suport pentru livrare de energie
Power & Data Output: 20V/3A, 60W
Left Connector: USB Type C (Masculin)
Right Connector: USB Type C (Masculin)
Culoare externă: Dark Blue
Lungimea cablului: 1 m
Garanția produselelor returnabile: Da
Termen de garanție (o lună): 24 luna(i)
Criteriile de validare a garanției: Numărul seriei
Lungimea ambalajului (mm): 81 mm
Lățimea ambalajului (mm): 23 mm
Înălțimea ambalajului (mm): 127 mm
Greutatea brută a ambalajului (kg): 0.054 kg
Greutatea netă a ambalajului (kg): 0.032 kg
Bucăți în ambalaj: 1
Lungimea cutiei (mm): 500 mm
Lățimea cutiei (mm): 285 mm
Înălțimea cutiei (mm): 270 mm