Brother Multifunctional Laser BROTHER MFC-L6800DW, Monocrom, A4, Duplex, USB/LAN/Wi-Fi, Alb
Brother
Moduri de imprimare față-verso: Automat
Tehnologia tipăririi: Cu laser
Funcții principale: Printare, Copiere, Scanare, Fax
Imprimare: Imprimare monocrom
Imprimarea duplex: DA
Conectivitate: USB, Ethernet, Wi-Fi, Retea, NFC
Rezoluția maximă: 1200 x 1200 dpi
Viteza de tipărire (negru, calitate normală, A4/US Letter): 48 ppm
Timp de încălzire: 4.8 secunde
2 In stoc
Data de livrare: Luni, 18.05.2026
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: MFC-L6800DW Ai nevoie de ajutor? 0245210105
  • Review-uri (0)
Sporiți performanțele & reduceți costurile de imprimare
Vezi mai mult Informatii conformitate produs
Tehnologie printare: Laser
Format Printare: A4
Conectivitate: Wi-Fi, Retea, Ethernet, NFC, USB + Retea + Wi-Fi, USB
Printare Duplex (fata/verso): Automat
Functii Principale: Copiere, Fax, Printare, Scanare
Mod Printare: Monocrom
ADF: Nu, Automat
Imprimantă BROTHER MFC-L6800DW Toate specificaţiile tehnice
Tip imprimantă Mono
Funcţii Imprimare, Copiere şi scanare, Fax
Afişaj Ecran color tactil
Dimensiune max. hârtie A4
Memorie 512MB
Procesor Cortex-A9 800MHz
Tehnologie Laser
Dimensiune afişaj Ecran color tactil 12,3cm
Clasificare laser Produs laser clasa 1 (IEC 60825-1:2007)
Conectivitate
Interfaţă de reţea cablată Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T)
Interfaţă de reţea wireless IEEE 802.11b/g/n
Conectivitate Reţea cablată, Wireless, USB
Conectivitate mobilă
Copierea
Copiere faţă-verso Da
Rezoluţie Până la 1200 x 600 dpi
Dimensiuni şi greutăţi
Cu carton 599 x 526 x 659 mm
Fără carton 495 x 427 x 518 mm
Cu carton 22,9 kg
Greutate 18,9 kg
Caracteristici de mediu
Certificare ecologică Blue Angel Da
Certificare ecologică Nordic Swan Da
Putere de sunet Imprimare 6.76BA, mod silentțios 6.47BA, mod pregătit 4.80BA
Presiune de sunet Imprimare 57dBA, mod silențios 53dBA, mod pregătit 35dBA
Consum tipic de energie 0,612 kWh / săptămână
Trimiterea faxurilor
Expediere automată faxuri faţă-verso Da
Fax modem 33.6 kbps
Internet Fax Da
PC Fax Da
În cutie
Specificaţii media
Greutăţi Tava standard - A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Tava opțională - A4, Letter, A5, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal. Tava multifuncțională (MF) - lățime: 76,2mm - 215,9mm x lungime: 127mm - 355,6mm. Alimentator automat de documente (ADF) - lățime: 105mm - 215,9mm x lungime: 147,3mm - 355,6mm. Imprimare duplex – A4
Reţea
Sistem de operare şi software
Manipularea hârtiei
Ieşire hârtie Fața în jos - 250 de coli Fața în sus (traseu drept al hârtiei) - 10 de coli
Imprimare
Viteză de imprimare A4, faţă-verso Până la 24 fețe pe minut
Viteză de imprimare A4, standard Până la 46 pagini pe minut
Timp pentru ieşirea primei imprimate Mai puţin de 7.5 secunde
Rezoluţie Până la 1,200 x 1,200dpi
Volum lunar recomandat Până la 7,500 de pagini
Scanare
Scanare faţă-verso Da
Tip scaner Dual CIS
Viteză Standard: 50ppm / duplex:100ipm